Koronavirus a Mistrovství Moravy

Dnešní rozhodnutí bezpečnostní rady státu, kterou se do odvolání zakazuje organizace sportovních akcí nad 100 účastníků, se aktuálně týká i Mistrovství Moravy a CEYOCu.

Sledujte tyto webové stránky, kde vás budeme průběžně informovat o dalším vývoji.

Stále věříme, že se vyplní odhady některých odborníků, kteří předpokládají, že by toto opatření mohlo být zrušeno během následujících 2-3 týdnů. Přípravy závodu tedy probíhají dále podle původního plánu a všichni doufáme, že se akce uskuteční.

Nicméně vzhledem k tomu, že Mistrovství Moravy začíná již za 25 dní, může se stát, že bude tento zákaz stále v platnosti a my budeme nuceni závody zrušit.

Vy se však můžete bez obav přihlašovat v ORISu až do termínu 23.3.2020, protože pokud bude zákaz nadále platit a my budeme muset závod zrušit, vrátíme vám startovné v plné výši.

Aby to bylo fér tak nějak pro obě strany, rozhodli jsme se stanovit tato jednoduchá pravidla, s nimiž vyjadřujete souhlas přihláškou na závod:

  • Nejpozději dne 29.3.2020 bude rozhodnuto o tom, zda se závody uskuteční nebo ne.
  • Pokud se závody zruší, protože stále bude platit současný zákaz pořádání hromadných akci nad 100 osob, vrátíme vám startovné v plné výši.
  • Pokud bude rozhodnuto, že se závody budou konat, protože již současný zákaz akcí pominul, avšak přijde nějaká další neočekávaná restrikce, kvůli které budeme nuceni závod zrušit později, startovné se již nevrací (z důvodů již vynaložených nákladů).